Neuveriteľné príbehy #

Milí zákazníci, tieto „neuveriteľné príbehy“ sme pre vás pripravili na pobavenie a odľahčenie od každodenných pracovných stresov a starostí. Počas nášho dlhoročného pôsobenia v našom GPS segmente sme mnohokrát narazili na úsmevné a komické príbehy o ktorých sa dá napísať veľká kniha. To nie je zámerom, ale vďaka našim užitočným funkciám sa nám podarilo „vyhladiť“ vrásky na čele nejednému majiteľovi svojej firmy. Radi sa s niektorými úsmevnými, ba až neuveriteľnými s vami podelíme.  Podobnosť s vašimi skúsenosťami čiste náhodná.😁 

…trafiť klinec po hlavičke, nie je vždy jednoduché. Stačí mať len správne „kladivo“ a zvládnete to hravo.

„Verbovačka“ – neuveriteľný príbeh #1

Majiteľ istej firmy staval vlastný dom. Nuž ako každý z nás, aj on sa snažil kvôli finančne náročnému projektu niekde ušetriť a sem tam aj kontrolovať. Navyše bol aj veľmi zručný, tak si veľa veci robil aj svojpomocne. Zamestnancov stavebnej firmy to netešilo, pretože sa im občas miešal do ich remesla. Keď mal výhrady kvôli značne zdĺhavým pracovným termínom dokončenia úkonov, dostal často odpoveď „šéfko, ale makáme ako sa len dá, no všetko trvá dlhšie, ako si myslíte“.

Jedného dňa, keď mu pokrývali strechu, tak si obliekol montérky a jemne pomáhal majstrom na streche, aby mal lepší obraz o ich práci. Bolo mu čudné, že sa občas okolo stavby prizerajú čakajúci okoloidúci a dokonca jeden na neho od plota aj pískal. Keď sa opýtal, čo sa deje, tak mu pánko povedal; „..dnes nedôjdete?“, majiteľ sa nechápavo opýtal „ a kde?“, pánko mu odvetil „no dokončiť ten plot u mňa vedľa v dedine“. A bolo vymaľované😁. Páni majstri sa začervenali a majiteľ stavby okamžite pochopil.

Pri pohľade na remeselníkov mu svitlo, až sa s chytal za hlavu. Zdĺhavé termíny odovzdania prác boli zrazu odhalené.
UŽITOČNÝ POMOCNÍK – GPS automonitor

Preto mnoho stavebných firiem dnes používa GPS monitoring od INFOCAR a.s., aby mal majiteľ prehľad o tom, koľko času jeho majstri trávia na stavbe, kde sa nachádzajú, kedy odbiehajú a vracajú sa späť. Ako sa vraví „dôveruj, ale preveruj“. Pre dokončenie kvalitnej práce, je na to potrebný dostatočný čas. Ak ten čas, je strávený na „fuške“, tak sa práca nedokončí, kvalita klesá, predlžuje sa termín odovzdania a referencia končí. Navyše majiteľ stavebnej firmy netuší, prečo má stále menej zákaziek a vyššie náklady na pracovné náradie. Takáto odhalená vec nerobí dobre meno spoločnosti.


DOBRÉ MENO SA BUDUJE DLHODOBO, ALE RÝCHLO SA DÁ STRATIŤ

V dnešnej dobe, kde je silná konkurencia sa dobré meno firmy buduje veľmi dlho a ťažko. Ak majiteľ firmy nemá zavedenú prevenciu, akou je GPS monitoring od INFOCAR, môže sa stať, že ju veľmi rýchlo stratí. Systém Automonitorpre stavebné firmy špeciálne a užitočné funkcie, ktoré Vám radi predstavíme, aby ste mali dozor nad všetkým čo potrebujete. Neváhajte nás kontaktovať.


V Infocar nájdete mnoho užitočných funkcií, ako napríklad:

• Podrobná história jázd – kniha jázd sa vytvára automaticky
• Prehľad časov a státí – informácie o výkone zamestnancov
• Vlastné body záujmu na mape – lokality, či miesta záujmu
• Identifikácia vodičov – rieši objektívnu zodpovednosť

Príklad zobrazenia bodu záujmu – lokalita s názvom „Stavba p. Dančiak“, kde sa nachádza firemné vozidlo. Každé opustenie, príchod a trvanie v nej, je zaznamenané v automatizovanom výkaze vlastných lokalít.


Ak Vás táto téma zaujala dohodnite si s nami nezáväzné predstavenie a bezplatné otestovanie systému
s ktorým môžete významne ušetriť a znížiť si prevádzkové náklady Vašich firemných vozidiel. 


…bezplatné vyskúšanie, či užitočné informácie Vás nič nestoja, no viete získať veľa.