„Aktívny zamestnanec“ – neuveriteľný príbeh #2

Mal „šikovného“ zamestnanca, žiaľ nepoznal skutočnosť…

Majiteľ istej spoločnosti, ktorá sa zaoberala servisom a prevádzkou nápojových automatov mal „šikovného“ zamestnanca, ktorý vykonával pravidelný servis v teréne. Bol s ním spokojný, preto GPS monitoring tvrdo odmietal, lebo vždy namietal „mojim zamestnancom verím a navyše majú toľko práce v teréne, že  nestíhajú“.


Dôveruj ale preveruj

Šťastný to majiteľ, ktorý má takýchto zamestnancov.  Ozaj tomu prajeme. Ak je všetko tak, ako vraví, môže sa zadarmo o tom presvedčiť s našou zápožičkou na otestovanie. Váhal, ale prijal ju na dôkaz toho, čo tvrdí a nemá s tým problém. Zariadenie bez inštalácie nasadil do vozidla, kde bol zamestnanec najviac vyťažený v teréne. Išlo len o neškodnú skúšku funkcionality. Neočakávali sme nič iné, iba to, aby zákazník videl, aké užitočné funkcie systém Infocar prináša. Vodič o ničom netušil. Vykonával bežný pracovný deň za dňom, aké boli štandardom.


Šokujúce zistenie

Pri vyhodnocovaní údajov si majiteľ všimol miesta dlhších zastávok (státí), aj s naštartovaným motorom. Na týchto miestach neevidoval žiadne automaty na servis, ktoré mali v správe. Takýchto státí bolo viac, čo sme odhadovali, že si zamestnanec vybavoval asi niečo súrne. Po zápožičke nám majiteľ firmy pekne poďakoval za otestovanie a povedal, že si to ešte rozmyslí. Bolo na ňom vidieť, že má v hlave nejakého „chrobáka“.  Po týždni sa nám ozval a povedal, že chce monitoring vozidiel Infocar do všetkých vozidiel. Boli sme prekvapení. Majiteľ žiaľ zistil, že jeho zamestnanec realizoval servis aj u konkurenčných automatov s jeho vozidlom, jeho benzínom, tovarom a náradím. Osobne sa sám presvedčil, čo bolo dôvodom týchto zastávok a oblial ho pot. Zamestnanec si takto privyrábal, už asi značnú dobu o čom majiteľ nemal šancu vedieť.

Zistenie nás mrzelo, ale nebyť toho, tak majiteľ žije stále v obláčiku, ako je všetko v poriadku. Bodaj by aj bolo. Preto stále platí „dôveruj, ale preveruj“. Dnes je tento zákazník našim významným klientom s množstvom vozidiel. Vďaka nášmu systému GPS monitorovania vozidiel Infocar má v systéme nastavené lokality, ktoré presne identifikujú jeho servisné miesta, kde zamestnanci vykonávajú pravidelné servisy. Vďaka nášmu výkazu lokalít, má majiteľ okamžitý prehľad nad návštevnosťou týchto miest, prehľad o časoch výkonov, kto, kde bol a koľko času tam trávil. Všetko v jednom výkaze kedykoľvek a kdekoľvek. Dokonca vie rýchlo identifikovať aj miesta, kde nemajú jeho zamestnanci čo hľadať.  Dnes už viete prečo. Neskôr sám priznal, že investícia do nášho kvalitného systému Infocar sa mu už dávno vrátila, ale najväčším prínosom pre neho, bolo jeho nevinné otestovanie a ako sám povedal „dobre, že ste mi to ponúkli na skúšku“.


Systém Infocar ponúka užitočné funkcie:

monitorovanie adries státia s naštartovaným motorom a dobou státia aj so záznamom v knihe jázd

• monitorovanie vlastných bodov záujmu
• automatizovaný výkaz navštívených lokalít
• kontrola časov vstupov, trvanie a odchodu z lokalít
• kontrola zakázaných lokalít
• administrácia lokalít užívateľom

Vytvorenie lokalít prevádzok, čo dodávateľov je s Infocar hračka. Môžete si takto označiť aj zakázané zóny, kde vaši zamestnanci nemajú čo hľadať.
Príklad výkazu navštívených lokalít, prípadne zakázaných zón

AUTOMATIZOVANÝ VÝKAZ NAVŠTÍVENÝCH LOKALÍT JE NAŠA KONKURENČNÁ VÝHODA A VAŠA ČASOVÁ ÚSPORA.


Ak Vás táto téma zaujala dohodnite si s nami nezáväzné predstavenie a bezplatné otestovanie systému
s ktorým môžete významne ušetriť a znížiť si prevádzkové náklady Vašich firemných vozidiel. 


Ako je to u vás? Máte jedinečnú možnosť sa o tom presvedčiť ak kliknete tu.